درباره من

سوم دی ماه 1331 در تهران متولد شدم. پس از اتمام دوران دبیرستان به خاطر علاقه ای که به پرواز داشتم به نیروی هوایی پیوستم. در ادامه به آمریکا اعزام شدم . در بازگشت به ایران اولین پروازم را در تاریخ 18/3/53 انجام دادم و با آغاز جنگ تحمیلی ، به صورت شبانه روزي در مناطق جنگي پرواز داشتم.و افتخار كسب مدال طلاي بالا ترين ساعات پرواز را به دست آوردم. به دليل سكته قلبي و عمل جراحي باز كه در سوئيس انجام دادم ، در سال 1371 بازنشسته ام كردند. دست تقدير و نوستالژي به كتاب و امور فرهنگي ، مرا به انتشارات سروش كشاند . در ادامه به دليل علاقه به روزنامه نگاري ، تا مقام دبيري سرويس پيش رفتم. و در نهايت در ساير نشريات به عنوان جانشين سردبير و سر دبير فعاليت نمودم.

در همين ايام به تلويزيون دعوت شدم و در مشاغلي چون عضو شوراي بررسي برنامه هاي تركيبي(شبكه اول وسوم سيما ) ، مسئول بازبيني فيلم و سريال هاي خارجي ، روابط عمومي ( شبكه تهران ) ، آناليزور نظرات مخاطبان خارج از كشور ( شبكه جهاني جام جم ) ، مدير مسئول يكي از دفاتر نيازمندي هاي روز نامه جام جم و ...... به فعاليت پرداختم.

علاوه بر اين ، مدت ها به صورت افتخاري با نهاد هاي خيريه چون كانون هموفيلياي ايران ، بنياد محراب كوثر ، خيريه بانو فاطمه ساعي و.. همكاري و مسئوليت داشتم.

در حال حاضر عضو رسمي انجمن روزنامه نگاران ايران هستم و در تعدادي از نشريات ، در مقام مشاور سردبير فعاليت مي كنم. بنده هم اکنون در ماهنامه سینمایی مکث (به عنوان جانشین سردبیر و دبیر تحریریه) مشغول به فعالیت می‌باشم.

بهروز مدرسی
 
Copyright 2007 by Behrouz Moddaresi | Design by WebStudio | Powered By Movable Type 3.35